Informuojame apie artėjančius renginius

2017-10-25 15:32:43
Informuojame apie artėjančius renginius

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje informuoja apie artėjančius renginius ir maloniai kviečia dalyvauti:

Spalio 29 d. (sekmadienį) jau 4-tus metus iš eilės Airijos lietuvių bėgikų klubas renkasi palaikyti tautiečių bei švęsti didžiausios Airijoje bėgimo šventės - DUBLINO MARATONO! Spalio 29 d. (sekmadienį) 10:45 val. visus norinčius palaikyti savo tautiečius kviečiame rinktis tradicinėje vietoje - ties Merrion Road ir Ailesbury Road sankryža (šalia LR ambasados Dubline), 39-tame kilometre.
Bėgti nereikės, tik šauniai džiaugtis ir ploti!
Puošiamės tautinėmis spalvomis ir pristatome LIETUVĄ!


Lapkričio 5 d. (sekmadienį) 14 val. Lyrikos vakarai ir Airijos lietuvių katalikiškoji bendruomenė kviečia
pabūti kartu mintimis ir maldomis. Prisiminti savo amžinybėn išėjusius artimuosius, pasiklausyti poezijos, dainų ir muzikos. Adresas: Šv. Andriejaus bažnyčia, 48 Westland Row, Dublin 2.
Informacija tel. – 0857605423.


Lapkričio 11 d. (šeštadienį) 19 val. trumpėjant dienoms ir ilgėjant vakarams, kai rudenėjantis Dublinas pasipuošia spalvomis ir vėsa, visi norintys yra kviečiami į šiltą ir jaukų Lyrikos vakarą. Vakarą, kurio metu skambės poezijos eilės, muzika ir dainos. Vakarą, kuriame galėsite išvysti išsiilgtus ir mėgstamus bei dar nematytus atlikėjus. O pabaigoje tradiciškai bus galima pabendrauti prie puodelio arbatos. Adresas :C/O Central Station, Corner of Pearse &Tara Street.
Informacija tel. 0857605423 (Rasa).

Advokatai, asmeninės žalos specialistai Airijoje
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: