Popiežiaus vizitui Dubline – 20 mln. Eur?

2017-12-18 17:34:27
Popiežiaus vizitui Dubline – 20 mln. Eur?

AirijaOnline.lt

Popiežiaus vizitas Dubline, World Meeting of Families, kitais metais gali kainuoti apytikriai 20 mln. eurų, rašo breakingnews.ie, remiantis Dublino Arkivyskupu.

Diarmud Martin teigė, kad bažnyčia tam gali skirti apie 5 mln. eurų, kitas lėšas norima ir siekiama surinkti per rėmimą bei pagalbą.

Jis taip pat pridūrė, kad šis vizitas – itin svarbus įvykis. Norima, kad susirinktų ir dalyvautų daug šeimų, kurios dėl to nepatirtų didelių išlaidų.

Dublino arkivyskupas prisipažino, kad dar nemąstė apie dalyvausiančių žmonių kiekį, daugiau dėmesio skiriama renginių kokybei. Jis taip pat pridūrė, kad popiežiaus amžiaus toks, kad daug dalykų, kuriuos jis gali daryti, yra ribojami. Šiuo metu popiežiui yra 81.

„Vizito metu popiežius Pranciškus norėtų aplankyti kalėjimą, taip pat Capuchin Day Centre, susitikti su keliomis keliautojų grupėmis“, - kalbėjo arkivyskupas Martin. Gali būti, kad bus organizuojamos išvykos ir už Dublino ribų, tačiau, visų pirma, popiežiaus vizitas skirtas The World Meeting of Families.

Advokatai, asmeninės žalos specialistai Airijoje
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: