Nuo liepos mėnesio – nauji mokesčiai 1

2016-02-02
Nuo liepos mėnesio – nauji mokesčiai

Nuo šių metų liepos 1 dienos Airijoje keičiasi mokėjimas už šiukšlių išvežimą ir perdirbimą, rašo breakingnews.ie. Nuo šios datos nebebus imamas fiksuotas būsto mokestis už atliekas. Pereinama prie naujos sistemos, kur bus mokama už atliekų svorį.

 

Airijoje sveikatai išleidžiama daugiausia visoje ES 0

2016-01-31
Airijoje sveikatai išleidžiama daugiausia visoje ES

Naujas tyrimas atskleidė, kad sveikatos sektoriuu Airijos gyventojai išleidžia žymiai daugiau pinigų nei bet kuri kita Europos Sąjungos valstybė, skelbia breakingnews.ie.

Europos šalys atsisako smulkių monetų 3

2016-01-29
Europos šalys atsisako smulkių monetų

Europos šalys atsisako smulkių monetų: Lietuva tam priešintųsi. Smulkios euro centų monetos vis labiau stumiamos iš Europos.

Dubline – naujos darbo vietos 0

2016-01-27
Dubline – naujos darbo vietos

Perception Data Consulting įmonė didina savo darbo jėgą ir per ateinančius du metus į darbą priims 30 naujų žmonių, rašo breakingnews.ie. Dar 100 žmonių turės galimybę įsidarbinti pagrindinio banko naujai sukurtame International Financial Services Centre.

Pusė Lietuvos gyventojų valgo vienodą maistą 1

2016-01-27
Pusė Lietuvos gyventojų valgo vienodą maistą

Kas antras Lietuvos gyventojas pripažįsta, jog jų kasdienis racionas nesikeičia diena iš dienos.

Bausmė už moterų apipjaustymą 2

2016-01-26
Bausmė už moterų apipjaustymą

Seimo narė socialdemokratė Giedrė Purvaneckienė į Baudžiamąjį kodeksą (BK) siūlo įtraukti bausmę už moterų apipjaustymą. Pasak parlamentarės, dėl padidėjusios migracijos išauga rizika, kad daugiausiai Afrikos valstybėse praktikuojamas moterų lytinių organų žalojimas gali būti atliekamas ir Lietuvoje.

Kuri valstybė geriausia pasaulyje 0

2016-01-26
Kuri valstybė geriausia pasaulyje

Pasaulio ekonomikos forume, vykstančiame Davose, paskelbti apklausos rezultatai, rodantys, jog pagal įvairius kriterijus Vokietija yra laikoma geriausia valstybe pasaulyje.

Keisčiausi patiekalai iš viso pasaulio - ką valgo airiai 1

2016-01-26
Keisčiausi patiekalai iš viso pasaulio - ką valgo airiai

Keisčiausi patiekalai iš viso pasaulio – nuo kraujinių vėdarų, jaučio penio iki gyvų aštuonkojų. Įvairiuose pasaulio kampeliuose nuo seno mėgstami patiekalai, kuriais atvykėlių verčiau nevaišinti. Mes taip pat turime susižavėjimo užsieniečiams nekeliančius vėdarus.

Europiečiai - su naujaisiais džihadistais 0

2016-01-25
Europiečiai - su naujaisiais džihadistais

Jų daugiau kaip 20 tūkstančių – naujųjų džihadistų iš Europos, „Islamo valstybės“ savanorių. Britai ir prancūzai, vokiečiai ir belgai, rusai ir kinai...

Lietuvos padangėje rekordinis skrydžių skaičius 0

2016-01-25
Lietuvos padangėje rekordinis skrydžių skaičius

Lietuvos padangėje praėjusiais 2015 metais pasiektas visų laikų skrydžių skaičiaus rekordas – oro eismo paslaugas teikiančios valstybės įmonės „Oro navigacija“ paslaugomis pasinaudojo net 227 330 orlaivių.