Apie mus

AirijaOnline.lt tinklalapis skirtas Airijoje gyvenančiai Lietuvių išeivijai. Tinklalapis sėkmingai veikia nuo 2008 metų ir yra populiariausias tokio pobūdžio portalas Airijoje.

Tinklalapyje pristatoma ne tik aktualiausia šių dienų informacija bet ir labai naudinga informacija apie darbą, mokyklas, prekybą, verslą ir kitas sritis.

Gausu aktualios informacijos ir grįžtantiems į Lietuvą: nuo ko pradėti savo verslą Lietuvoje, kaip taupyti ar investuoti Lietuvoje, kur kreiptis susirgus ar ištikus kitai bėdai.

Mūsų komanda nedidelė, bet mes mylime ir puoselėjame savo darbą, stengiamės kiekvieną dieną džiuginti Airijoje gyvenančius Tautiečius.

Žurnalistė

Fausta Mikalauskaitė - nuo 2010 metų sėkmingai dirba AirijaOnline.lt kolektyve. Pagrindinė Faustos veikla - naujienų straipsnių rašymas, straipsnių vertimas iš anglų kalbos.

fausta@airijaonline.lt

 

 

 

 

 

 

 

Teksto redaktorė

Aida N. - vos prieš metus laiko prisijungusi prie AirijaOnline.lt kolektyvo Aida turėjo daug darbo redaguojant ir peržiūrint straipsnius, skelbimus, tinklalapio komentarus.

Sėkmingas darbas žmogų puošia, sumaketuoti tekstai kur kas lengviau skaitomi tinklalapio vartotojų.

aida@airijaonline.lt

 

 

 

 

 

 

Tinklalapio programuotojas

Alius N. - atsakingas už tinklalapio AirijaOnline.lt techninį dizainą bei programavimą. Jo dėka AirijaOnline.lt tinklalapis pasipuošė nauju dizainu, kurio dėka vartotojai lengviau suranda jiems rūpimą informaciją.

Šiuo metu portalas aktyviai plečiamas ir realizuojami nauji funkcionalumai.

alius@airijaonline.lt

 

 

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: