44 proc. dirbančiųjų namuose darbui skiria daugiau laiko nei įprastai 1

2020-04-28 22:04:13
44 proc. dirbančiųjų namuose darbui skiria daugiau laiko nei įprastai

AirijaOnline.lt

IrishJobs.ie atlikta apklausa parodė, kad 44 proc. Airijos gyventojų, šiuo metu dirbančių iš namų, darbui skiria daugiau valandų per dieną, nei įprastai būnant biure.

Kaip rašoma rte.ie, 21 proc. iš tų, kurie dirba daugiau laiko, prisipažino, kad nesugeba atsiriboti nuo darbo, 12 proc. jaučia, jog dirba nebe taip efektyviai, o 11 proc. atskleidė, kad turi daugiau nei darbo nei įprastai, ne karantino metu.

Tyrimas taip pat parodė, kad 90 proc. apklaustųjų šiuo metu dirba iš namų dėl Covid-19 viruso. 51 proc. iš jų pripažino, kad dienos metu jiems sunkiau susikaupti darbui, nes yra blaškomi namuose esančių šeimos narių, o 22 proc. skirsto laiką darbui ir vaikų mokymui namuose.

Beveik pusė apklaustųjų darbui namuose renkasi virtuvinį stalą. 79 proc. prisipažino, kad ilgisi savo įprastos darbo vietos biure, tčaiau labiausiai (89 proc.) trūksta bendravimo su kolegomis. Kitiems trūksta tinkamo darbo stalo ar kitų darbui skirtų priemonių.

Orla Moran, IrishJobs.ie generalinė direktorė, teigė, kad priemonės, kurių buvo imtasi siekiant apriboti koronaviruso plitimą, neabejotinai pakeitė įprastą žmonių gyvenimą. Ji teigė, kad nuotolinis darbas kai kuriems gali būti visiškai naujas dalykas, tačiau pastebima, kad tiek darbuotojai, tiek darbdaviai puikiai sugeba prisitaikyti prie kardinaliai pasikeitusios situacijos.

Komentarai
  • Adna Aslem
  • 2020-05-03 11:28:31
Gyvenimas yra paslaptis su daugybe klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Su kokia bėda jūs susiduriate žemėje? Ar jūsų vyras ar žmona paliko jūsų gyvenimą neturėdami jokio gero paaiškinimo, dėl kurio jūs galite sumišti ir norite, kad jie grįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajajus yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas rašybos rašytojas, kurį palaimino protėviai ir kurį dievai priėmė kaip jų kandiklį žemėje. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau, pasak dr. Ajayi, jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis, nesvarbu, ar tai būtų darbe, ar namuose, jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. „Viber“ arba „Whatsup“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Rašyti komentarą
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: