Airijos barams po atsidarymo liepiama laikytis taisyklių

2020-06-28 23:12:31
Airijos barams po atsidarymo liepiama laikytis taisyklių

AirijaOnline.lt

Du trečdaliai Dublino barų planuoja atverti duris jau artimiausiomis dienomis. Tačiau, kaip rašoma breakingnews.ie, visos Airijos mastu ateinančią savaitę atsidarys tik 40 proc. barų. Šalies barai uždaryti jau 105 dienas.

Visi šios srities atstovai įspėjami nepamiršti elgtis atsakingai, pagal nustatytas taisykles. To nedarant, gali kilti pavojus dėl licencijų.

Pagal nustatytas ir pataisytas vyriausybės gaires, barai, kurie tiekia maistą (patiekalas, kurio kaina ne mažesnė nei 9 Eur), galėjo duris atverti jau šiandien, sekmadienį. Tie barai, kurie maisto netiekia, atsidaryti galės nuo liepos 20 d.

Visgi, įsigalioja griežtos taisyklės dėl socialinio atstumo (1 metras) ir laiko, kiek lankytojas gali praleisti bare – daugiausia 105 minutes.

Remiantis CSO paskelbta apklausta, tik vienas iš penkių Airijos gyventojų jaučiasi patogiai dėl minties, jog baruose reikės laikytis vieno metro atstumo nuo kito žmogaus. Dėl šios priežasties, tikėtina, šalies naktiniai klubai negalės atsidaryti iki pat 2021-ųjų metų.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: