Airijos turistai raginami iki šeštadienio grįžti namo 1

2020-03-18 22:26:40
Airijos turistai raginami iki šeštadienio grįžti namo

AirijaOnline.lt

Airijos Užsienio reikalų ministerija paragino visus Airijos gyventojus, šiuo metu atostogaujančius Ispanijoje, grįžti namo iki šeštadienio.

Kaip rašoma rte.ie, iš pradžių galutine grįžimo diena buvo paskelbta ketvirtadienio naktis, tačiau šis terminas – pratęstas.

Informuojama, kad šiuo metu kasdien sulaukiama apie 1000 skambučių iš tų Airijos gyventojų, kurie šiuo metu yra išvykę. Dauguma jų – Ispanijoje, kiti – kruizinėse kelionėse, tad jiems kyla klausimų dėl išlaipinimo ir kur tai galės padaryti.

Komentarai
  • Adna Aslem
  • 2020-05-03 11:29:46
Gyvenimas yra paslaptis su daugybe klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Su kokia bėda jūs susiduriate žemėje? Ar jūsų vyras ar žmona paliko jūsų gyvenimą neturėdami jokio gero paaiškinimo, dėl kurio jūs galite sumišti ir norite, kad jie grįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajajus yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas rašybos rašytojas, kurį palaimino protėviai ir kurį dievai priėmė kaip jų kandiklį žemėje. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau, pasak dr. Ajayi, jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis, nesvarbu, ar tai būtų darbe, ar namuose, jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. „Viber“ arba „Whatsup“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Rašyti komentarą
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: