ATP taurė: kaip sekasi geriausioms pasaulio rinktinėms 2

2022-01-12 10:51:53
ATP taurė: kaip sekasi geriausioms pasaulio rinktinėms

Pirmasis didysis teniso turnyras 2022-aisias jau įsibėgėjo ir pirmieji kontūrai ATP taurėje pradeda kaip reikiant ryškėti.

Geriausios 16 pasaulio teniso rinktinių kaunasi Australijoje ir 15 iš jų bando atimti titulą iš Rusijos, kuri triumfavo prieš metus. Kol kas Rusijai sekasi gerai ir šiais metais, tačiau Sidnėjuje netrūksta komandų, kurios yra rimtai pasiruošusios kovoti dėl ATP taurės titulo.

ATP taurėje Sidnėjuje 16 rinktinių yra suskirstytos į keturias grupes po keturias komandas.

A grupėje varžosi Ispanijos, Čilės, Serbijos bei Norvegijos komandos. Ispanijos rinktinę sudaro Roberto Bautista Agutas, Pablo Carreno Busta, Albertas Ramosas-Vinolas, Alejandro Davidovich Fokina ir Pedro Martinezas.

Čilės komandoje rungtyniauja Cristianas Garinas, Alejandro Tabilo ir Tomasas Barriosas Vera. Serbijos komandoje žaidžia Dušanas Lajovičius, Filipas Krajinovičius, Nikola Čačičius ir Matejus Sabanovas. Novakas Djokovočius šiais metais Serbijai neatstovauja.

Norvegijos rinktinėje rungtyniauja Casperas Ruudas, Viktoras Durašovičius, Lukas Hellumas-Lilleengenas, Leytonas Rivera bei Andreja Petrovičius.

B grupę sudaro Rusijos, Australijos, Italijos bei Prancūzijos ekipos. Čempionės titulą ginančios Rusijos komandoje rungtyniauja Daniilas Medvedevas, Romanas Safiullinas, Evgenijus Karlovskis bei Alexanderis Ševčenko.

Namuose rungtyniaujančios Australijos sudėtyje yra Alexas de Minauras, Jamesas Duchworthas, Maxas Purcellas, Johnas Peersas ir Luke‘as Saville.

Italijos komandą sudaro Matteo Berrettini, Jannikas Sinneris, Lorenzo Sonego, Simone Bolellis ir Fabio Fognini. Tuo tarpu Prancūzijai atstovauja Ugo Humbertas, Arthuras Rinderknechas, Edouardas Rogeris-Vasselinas bei Fabrice‘as Martinas.

C grupėje rungtyniauja Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos bei Kanados komandos. Vokietijos komandoje žaidžia olimpinis čempionas Alexanderis Zverevas, Janas-Lennardas Struffas, Yannickas Hanfmannas, Kevinas Krawietzas ir Timas Puetzas.

JAV ekipoje žaidžia Tayloras Fritzas, Johnas Isneris, Brandonas Nakashima bei Rajeevas Ramas. Tuo tarpu Didžiajai Britanijai atstovauja Cameronas Norrie, Danielis Evansas, Liamas Broady, Joe Salisbury ir Jamie Murray.

Kanados ekipoje rungtyniauja Jaunieji Felixas Auger-Aliassime bei Denisas Shapovalovas, o jiems asistuoja Braydenas Schnuras ir Stevenas Diezas.

Paskutinėje, D grupėje rungtyniauja Argentinos, mūsų kaimyninės Lenkijos, Graikijos ir Gruzijos ekipos.

Argentinos komandoje rungtyniauja Diego Schwartzmanas, Federico Delbonis, Federico Coria, Maximo Gonzalezas ir Andresas Molteni.

Lenkijos ekipoje rungtyniauja milžinišką žingsnį karjeroje žengęs Hubertas Hurkaczas, Kamilas Majchrzakas, Kacperas Zukas, Janas Zielinskis ir Szymonas Walkowas.

Graikams atstovauja broliai Stefanos Tsitsipas ir Petros Tsitsipas, Michailas Pervolarakis, Markos Kalovelonis ir Aristotelis Thanos. Graikijos ekipoje vyriausias tenisininkas – 27-erių M. Kelovelonis.

Štai paskutinėje, Gruzijos ekipoje, rungtyniauja Nikoloz Basilashvilis, Aleksandre Metrevelis, Aleksandre Bakshi, Zura Tkemalandze ir Saba Purtseladze.

A grupėje šiuo metu užtikrintai pirmauja Ispanijos rinktinė iškovojusi dvi pergales iš tiek pat galimų. Ispanai laimėjo visus šešis savo žaistus mačus. Čilės rinktinė kartą laimėjo ir kartą pralaimėjo, nors laimėtų mačų santykis yra 2-4, kai Serbijos rinktinė taip pat po kartą laimėjo ir pralaimėjo, tačiau yra iškovojusi 3 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Norvegijos rinktinei belieka tenkintis paskutine vieta su dviem pralaimėjimais.

B grupėje Rusija užtikrintai pirmauja su 2 pergalėmis, Australija ir Italija yra iškovojusi po 1, o Prancūzija pralaimėjo abu savo mačus.

C grupėje yra įsisukusi tikra ruletė, kadangi ten Kanados pergalės atveju prieš Didžiąją Britaniją, visos keturios komandos turėtų po 1 pergalę ir 1 pralaimėjimą.

D grupėje Argentina ir Lenkija turi po 2 pergales, o Graikija ir Gruzija – po 2 pralaimėjimus.

 

Komentarai
  • tom
  • 2023-03-04 11:49:59
https://www.dozepharmacy.com/product/niclosig-500mg-tablet-niclosamide/
  • jones kelly
  • 2022-06-24 12:48:48
https://www.beemedz.com/tadalis/ Tadalis is a prescription drug for erectile dysfunction. It helps men with erectile dysfunction achieve and maintain an erection. It works by relaxing the blood vessels in the blood vessels to allow for more blood flow. Tadalis tablets belong to a category of drugs known as PDE5 inhibitors.
Rašyti komentarą

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: