Dauguma Airijos maudyklų įvertintos puikiai

2019-06-08 11:56:00
Dauguma Airijos maudyklų įvertintos puikiai

AirijaOnline.lt

Atėjus vasarai maudynės jūroje, ežeruose ar upėse tampa itin aktualios. Kaip rašoma breakingnews.ie, beveik trys ketvirčiai (71 proc.) Airijos maudyklų atitinka visas Europos keliamas sąlygas ir yra vertinamos puikiai. Visgi, šalis dar gerokai atsilieka nuo kaimyninių valstybių.

European Commission ir European Environment Agency atliko 30-ies valstybių maudyklų tyrimą, po kurio Airija atsidūrė 24-oje vietoje. Kiekvienais metais yra patikrinama daugiau nei 21 000 maudyklų visoje Europoje. Šiais metais Airijoje patikrintos 145 maudyklos, 103 iš jų įvertintos puikiai. Šios maudyklos yra vetinamos prasčiau: Merrion Strand, Sandymount Strand and Portrane, The Brook Beach, Liliput, Lough Ennel, Co Westmeath and Clifden Beach, Co Galway.

Maudyklų kokybė vertinama atsižvelgiant į užterštumą, nuotekas ir jų valymą, taip pat į tai, kiek teršia šunys bei migruojančių paukščių kiekį.

„Yra žinoma ir tai, kad daugumai Airijos maudyklų didelį poveikį daro oro sąlygos, ypač smarkus lietus“, - rašoma atlikto tyrimo ataskaitoje.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: