Dėl koronaviruso Airijoje atšaukiami visi Šv. Patriko paradai 1

2020-03-09 20:01:07
Dėl koronaviruso Airijoje atšaukiami visi Šv. Patriko paradai

AirijaOnline.lt

Po pirmadienio popietę įvykusio posėdžio nutarta atšaukti visus Šv. Patriko paradus Airijoje, skelbiama breakingnews.ie.

Vyriausybė taip pat patvirtino, kad bus skirtas didelis finansinis paketas kovai su viruso plitimu. Nemaža dalis šių lėšų bus skiriama nedarbingumo pašalpoms tiems žmonėms, kurie turi savarankiškai izoliuotis ir laikytis karantino.

Airijos Sveikatos ministras Simon Harris teigė, kad šiuo metu labai svarbu skirti dėmesio ir nuraminti tuos asmenis, kurie turi likti namuose. „Planuojame šiems žmonėms suteikti pagalbą namuose, juos lankys slaugytojos, ypač vyresnio amžiaus žmones, kurie šiuo metu itin nerimauja, bijo likti vieni ir apleisti“, - kalbėjo S. Harris.

Komentarai
  • Adna Aslem
  • 2020-05-03 11:29:07
Gyvenimas yra paslaptis su daugybe klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Su kokia bėda jūs susiduriate žemėje? Ar jūsų vyras ar žmona paliko jūsų gyvenimą neturėdami jokio gero paaiškinimo, dėl kurio jūs galite sumišti ir norite, kad jie grįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajajus yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas rašybos rašytojas, kurį palaimino protėviai ir kurį dievai priėmė kaip jų kandiklį žemėje. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau, pasak dr. Ajayi, jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis, nesvarbu, ar tai būtų darbe, ar namuose, jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. „Viber“ arba „Whatsup“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Rašyti komentarą
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: