Išmokų už skrydžių bilietus teks palaukti ilgai 1

2020-05-18 21:35:06
Išmokų už skrydžių bilietus teks palaukti ilgai

AirijaOnline.lt

Keleiviai, kurie siekia susigrąžinti pinigus už atšauktus „Ryanair“ skrydžius, tikėtina, grąžinimo turės palaukti ilgiau nei planuota. Avialinijos atstovai perspėjo, kad laukti greičiausiai reikės iki tol, kol baigsis ši precendento neturinti krizinė situacija.

Kaip rašoma breakingnews.ie, „Ryanair“ teigimu, jie mielai priima visų klientų užklausas, tik įspėja, kad šiuo metu apdorojama 10 000 kartų daugiau atšaukimų nei įprastai, o darbuotojų yra mažiau dėl privalomo laikytis socialinio atstumo.

Visgi, „Ryanair“ ir panašios avialinijos šiuo metu sulaukia nemažai klientų kritikos, kadangi daugelis vežėjų skatina ir teikia pirmenybę specialiems kuponams vietoj grąžinamų pinigų už atšauktą skrydį.

Komentarai
  • Diana Bend
  • 2020-05-19 03:25:48
Jei susiduriate su kokiais nors gyvenimo sunkumais ir norite ilgalaikio sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. Jis yra galingas rašytojas „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com. Mano vyras planavo išsiskirti iš manęs, sakydamas, kad jis pavargo nuo mūsų sąjungos, aš buvau nustebęs, nes staiga tai įvyko staiga ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, paklausiau jo apie tai. , jis labai supyko ir pasakė, kad būtent todėl nori, kad mes skyrybų, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau dr. Ajayi rašybos atstovės kontaktą, moteris paaiškino, kas jai gali pastoti ir susilaukti savo vaiko su žolinis vaistas po 9 santuokos metų, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su savo vyru, jis man pasakė, kad mano vyru yra manipuliuojama tamsiomis jėgomis, jis man liepė padaryti keletą dalykų ir atlikti man prabilimą po septynerių Praėjus kelioms dienoms, kai mano vyras atėjo namo ir suplėšė skyrybų popierių, dabar laimingai gyvename visų dėka Dr. Ajayi. Nebijokite dėl savo problemos kreiptis pagalbos ir ją išspręsti.
Rašyti komentarą
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: