Kaip gauti paaukštinimą ir uždirbti daugiau

2019-05-06 15:47:53
Kaip gauti paaukštinimą ir uždirbti daugiau

Jei jau esate buvę paaukštinti pareigose, tikrai žinote, koks tai geras jausmas. O jei ne, yra keletas dalykų, kurie jums gali padėti pakilti pareigose. Tačiau, net jei ir nesiekiate aukštesnių pareigų ar didesnio uždarbio, vis tiek galite pasinaudoti keletu patarimų, kurie padės išlikti vertinamu darbuotoju. Skirtingų sričių specialistai, nuo rinkodaros iki informacinių technologijų profesionalų, dažnai stokoja kelių pagrindinių įgūdžių.

1. Nebijokite paprieštarauti

Įmonių vadovai mėgsta, kai protingi žmonės nebijo išreikšti savo nuomonės ir pasiginčyti su jais. Tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte pyktis su savo bosu kiekvieną darbo dieną. Tačiau, jei turite gerą minį ar pasiūlymą, kuris prieštarauja jūsų viršininko idėjai, nebijokite jam apie tai pasakyti. Ypač vadovai mėgsta, kai darbuotojai gali pagrįsti savo nuomonę faktais ir svariais argumentais.

2. Anglų kalbos mokėjimas

Šiais laikais anglų kalba mus supa visur ir jos mokėjimas turi didelę reikšmę ne tik ieškantis naujo darbo, bet ir bandant išlikti konkurencingu savame darbe. Anglų kalbos mokėjimas gali padėti gauti paaukštinimą. Jeigu asmuo visai jos nemoka, rekomenduojama pradėti nuo bendrinės anglų kalbos kursų, o jau įvaldžius pagrindus, gilintis į šnekamąją ir dalykinę anglų kalbą.

Šiam tikslui įgyvendinti puikiai tiks Ames anglų kalbos kursai, kuriuose galima mokytis tiek grupėje, tiek individualiai. Grupės anglų kalbos kursams Vilniuje ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose renkamos reguliariai, tad jums tereikia susisiekti su mokykla ir užsiregistruoti. Taip pat, norintys vėliau gali laikyti ir IELTS kursus. IELTS egzamino sertifikatas yra vertinamas visų darbdavių, o taip pat ir tarptautinėse įmonėse.

3. Pirmiausia praneškite blogąją žinią

Darbdaviai nori girdėti karčią tiesą – jie nori žinoti, jei įmonėje yra problema. O jei darbuotojas gali pasiūlyti ir sprendimą, jis tikrai bus labai vertinamas. Klaidų taisymas ir problemų sprendimas yra vienos pagrindinių bet kurio vadovo atsakomybių. Būtent dėl to turite užtikrinti, kad jūsų bosas sužinotų apie jas pirmas. Problemos bus sklandžiai išspręstos tik tada, kai jomis bus laiku pasirūpinta.

Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad turite skambinti bosui dėl kiekvieno sugedusio spausdintuvo – kalbame tik apie rimtas bėdas. Toks elgesys pravers jums dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia, jūsų viršininkas žinos, kad jūs žinote apie tai, kas vyksta įmonėje, ir padedate spręsti iškilusias problemas. Antra, jūsų bosas gauna papildomo laiko rasti išeitį arba bent jau sugalvoti kaip šią informaciją pateikti pagrindiniam vadovui ar kitiems darbuotojams.

4. Šypsokitės

Vadovai jaučiasi geriau, jei mato, kad jų pavaldiniai mėgaujasi savo darbu. Žinoma, apsimetinėti nereikia. Tačiau visada atsiminkite, kad sėkmės nemėgstamame darbe nesulauksite. Na, o jei jau esate toje įmonėje ir užimate darbo vietą, nepamirškite kartais nusišypsoti savo bosui. Toks elgesys ne tik parodys, kad esate pozityviai nusiteikęs ir draugiškas, bet ir padės sukurti jaukesnius santykius ir malonesnę darbo atmosferą.

5. Niekada nepraleiskite įmonės vakarėlio

Įmonės vakarėliai suteikia progą labiau susibendrauti su savo kolegomis ir net susirasti naujų bendraminčių ar draugų. Kai atrodote draugiškas ir komunikabilus, kiti žmonės yra palankiau nusiteikę. Jie labiau linkę jums padėti darbo aplinkoje, patarti, ir net labiau nori imtis bendrų projektų ir užduočių.

6. Dažniau pasiūlykite savo pagalbą

Vadovai mėgsta, kai jų pavaldiniai rodo iniciatyvą. Darbdaviai nori, kad jų darbuotojai patys stengtųsi atrasti būdų kaip galima pagerinti verslo aplinką ar paskatinti sėkmę. Būtent todėl, nepamirškite paklausti savo viršininko ar kitų kolegų ar galite jiems kuo nors padėti. Toks elgesys parodys, kad esate ne tik iniciatyvus žmogus, bet ir savarankiškas. Pagalba kitiems leidžia jums užimti stipresniojo poziciją. Taip pat tai suteikia daugiau atsakomybės, o su ja ateina ir aukštesnis atlyginimas bei didesnės pajamos.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: