Kas gali sumažinti vėžinių susirgimų riziką? 2

2022-04-29 11:49:38
Kas gali sumažinti vėžinių susirgimų riziką?

Nors vėžys ir nebėra tokia nepagydoma liga, kaip kadaise, tačiau būtent onkologiniai susirgimai iki šių dienų išlieka viena didžiausių mirtingumo priežasčių pasaulyje. Dabar yra daugybė papildomų apsaugų, kaip įvairūs vaistai, draudimas nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop“ ir panašiai, tačiau visgi nuo vėžio neapsaugotas nei vienas žmogus.

Taip, liga šių dienų pasaulyje tikrai yra labiau kontroliuojama. Tačiau įsivaizduokite save išgirstantį vėžio diagnozę – veikiausiai jūs tai tikrai vertintumėte kaip mirties nuosprendį. Taigi, reikia pasistengti, kad tokios diagnozės neišgirsti.

Šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie tai, kaip derėtų gyventi, kad sumažintume galimas vėžinio susirgimo rizikas ir kiek įmanoma labiau apsisaugotume nuo to, jog į mūsų duris pasibelstų vėžio simptomai.

Maitinkitės kiek įmanoma sveikiau

Mūsų visuomenėje žmonės stengiasi maitintis vis sveikiau, tačiau dažnai to vis dar nepakanka. Žmonės turi suvokti, kad absoliučiai viskas kuo mes maitinamės ir ką dedame į burną vienaip ar kitaip veikia mūsų organizmą.

Jeigu norite, kad rizika susirgti vėžiu būtų mažesnė, reikėtų per dažnai nevartoti raudonos mėsos, vengti cukraus, taip pat perdirbtų maisto produktų (vadinamųjų pusfabrikačių). Kasdieninį racioną turėtų vis dažniau papildyti vaisiai, daržovės bei žuvis.

Beje, gerti kavą ir arbatą ne tik yra gerai – tai netgi patartina. Tačiau žinoma, tą daryti reikia su saiku. Geriausia turėti savo laiką, kuomet kasdien geriate šį karštą gėrimą.

Judėkite, judėkite ir dar kartą judėkite

Fizinis aktyvumas ir jo trūkumas yra labai didelė žmonių problema. Jeigu žmogus nesportuoja, rizika susirgti įvairiomis ligomis yra tikrai labai didelė, o vėžys, deja, čia tikrai nėra išimtis.

Jūs turite nuolat judėti, treniruotis, susirasti jums patinkančią sporto šaką ar bent jau vaikščioti bei minti dviračiu. Patikėkite, jūsų organizimas už pastangas ir įdėtą darbą jums galės tik padėkoti.

Privalote išsimiegoti

Dažnai žmonės sako, jog miegas yra tiesiog laiko švaistymas. Tačiau patikėkite, jeigu nuolat neišsimiegate, tuomet jūsų gyvenimas gali gerokai sutrumpėti. Miego stoka labai smarkiai sekina jūsų organizmą, tuomet jis tampa nebe toks atsparus įvarioms ligoms.

Apskritai geras miegas garantuoja ir gerą savijautą bei psichinę sveikatą, jeigu būsite pailsėję, jausitės gerai, tuomet ligos rizika jums bus mažesnė. Todėl jeigu norite, kad vėžio rizika būtų mažesnė, išsimiegokite, pailsėkite ir stenkitės vengti srteso.

 

 

 

Komentarai
  • david
  • 2023-03-04 11:49:05
https://www.dozepharmacy.com/product-category/all-categories/anti-medicines/anti-cancer-anti-medicines/
  • GLOVER
  • 2022-05-27 08:40:28
https://www.beemedz.com/
Rašyti komentarą

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: