Korko vasarvidžio festivalis

2008-06-04 17:35:06
Korko vasarvidžio festivalis
Tarptautinį pripažinimą pelnęs šiuolaikinis menininkas Spencer Tunick, legendiniai roko numeriai „Kritimas“ (The Fall) ir „Faustas“ (Faust) bei uždaras technologijų parkas Korko dokų rajone (Cork Docklands) – tai tik keletas akcentų, apie kuriuos pranešta, pristatant 2008 m. Korko vasarvidžio festivalio (Cork Midsummer Festival) programą.

Plačiausia iš visų iki šiol buvusių festivalių menų programa prasidėjo tipiška prašmatnia maniera „Bodega“ bare, Cornmarket gatvėje. Per tris savaites nuo birželio 15 d., sekmadienio, iki liepos 5 d., šeštadienio, Korko vasarvidžio festivalyje, kurį organizatoriai vadina „pojūčių festivaliu“, ketinama surengti daugybę koncertų, spektaklių ir parodų.

Festivalio metu į Emmet aikštę vėl sugrįš „Spiegeltent“ palapinė, o Parke bus surengta kaip įprastai populiari Mero iškyla (Lord Mayor's Picnic). Pirmą kartą dalis festivalio taip pat vyks Youghal mieste, kuriame veiks ekoatrakcionai „Sensazione“, o Korke pripažinta prodiuserių kompanija „Corcadorca“ vėl dalyvaus iškilmėse, pastatydama labai laukiamą savą Eugene O‘Neill’o „Plaukuotosios beždžionės“ (The Hairy Ape) versiją.

Visas tris savaites svarbų vaidmenį vaidins gimtojo miesto talentai, kadangi Korko vasarvidžio festivalyje bus parodyta „Magiškojo medžio“ (The Magic Tree) premjera, vėliau iškeliausianti į Edinburgo festivalį. Festivalio rengėjai, pagerbdami Philip K Dick, taip pat užsakė „Hammergrin's K: The Iwoa Project“.

Kalbėdamas su „Cork Independent“, festivalio direktorius William Galinsky išreiškė savo susižavėjimą programa, kuri, jo manymu, „kiekvienam šį tą žada“, ir pagerbė visus prisidėjusius prie sėkmingo festivalio įgyvendinimo. „Sulaukėme tikrai didelės paramos, be kurios ši programa nebūtų įmanoma. Laimei, palaikome gerus santykius su Taryba, vietiniais verslininkais ir viešbučiais, kurie mus tikrai parėmė, todėl tikimės, kad šis festivalis bus jiems naudingas. Šių metų programa yra plačiausia iš visų iki šiol buvusių, o mes labai stengėmės, kad kiekvienas turėtų kuo pasimėgauti. Žmonėms reikia ryškių išgyvenimų, o šis festivalis ne tik tai suteiks, bet ir visiems sukels magiškų ir smagių pojūčių.“

 

AirijaOnline.lt

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: