Kreditorių palyginimas ir lankstumo patikrinimas - „Mokilizingas“ ir „Paskola23“

2019-08-26 09:35:11
Kreditorių palyginimas ir lankstumo patikrinimas - „Mokilizingas“ ir „Paskola23“

Kadangi šiuolaikinėje finansinių paslaugų teikėjų rinkoje vartotojai gali rinktis tiek iš komercinių bankų ir kredito unijų, tiek ir iš kredito bendrovių, tarpusavio skolinimo platformų ar lizingo paslaugų teikėjų, paskolų asortimentas tampa ypatingai didelis. Todėl norint kreiptis dėl paskolos ar lizingo, pirmiausia būtina atlikti finansinių paslaugų teikėjų palyginimą, kruopščiai įvertinant jų taikomus pasiūlymus.

Kiekviena paskolos ar lizingo sutartis – tai finansinis įsipareigojimas kreditoriams, kuris turi tiesioginės įtakos vartotojo asmeniniam biudžetui. Todėl jei esate pasiruošę gauti paskolą arba esate numatę didesnės vertės pirkinio įsigijimą išsimokėtinai (naudojantis lizingo paslaugomis), naudinga palyginti kelis tokių finansinių paslaugų teikėjus.

„Mokilizingas“

Akcinė bendrovė „Mokilizingas“ (buvęs „Snoro lizingas“) savo finansinių paslaugų teikimo veiklą pradėjo dar 1999 m. Pagrindinė bendrovės veikla yra vartojimo paskolų ir lizingo (pirkimo išsimokėtinai) paslaugų teikimas.

Kreipiantis dėl vartojamosios paskolos, bendrovėje galima pasiskolinti nuo 300 iki 15 000 EUR sumą, laikotarpiui nuo 3 iki 72 mėn. Jei norima gauti paskolą automobiliui, tuomet galima skolintis nuo 500 iki 15 000 EUR, 6-72 mėn. laikotarpiui. Tuo tarpu būsto remontui paskolų sumos svyruoja nuo 2 000 iki 15 000 EUR, grąžinimo įmokas paskirstant per 24-72 mėn. laikotarpį.

„Mokilizingas“ taip pat siūlo ir kredito korteles. Atsižvelgiant į vartotojo mokumą, vartojimo kredito limitas kredito kortelėje gali svyruoti tarp 200 ir 5 000 EUR. Jei kredito kortelės panaudotas limitas yra padengiamas iki kito mėnesio pabaigos, kredito kortelės savininkui netenka mokėti palūkanų.

Šioje bendrovėje mokiam ir gerą kredito reitingą turinčiam klientui gali būti pasiūlytos labai palankios palūkanos. Jei kreipiamasi dėl vartojimo paskolos, palūkanos gali būti vos nuo 2 proc. Paskolų automobiliams palūkanos prasideda nuo 4,9 proc., o būsto remonto paskoloms – nuo 6,5 proc.

AB „Mokilizingas“ turi daugiau nei 2 000 partnerių, o jų klientų skaičius viršija net 850 000. Šie skaičiai atspindi „Mokilizingas“ bendrovės požiūrį į teikiamas finansines paslaugas ir teikiamų paslaugų kokybę bei profesionalumą.

„Paskola23“

Paskola23“ priklauso UAB „Sotero LT“ bendrovei. „Paskola23“ pagrindinės teikiamos finansinės paslaugos yra paskolos su transporto priemonės užstatu (įkeičiant automobilį), paskolos be užstato ir autolizingo paslaugos. Taip pat bendrovėje galima pasinaudoti ir automobilių nuomos paslaugomis.

Norint gauti paskolą automobiliui įsigyti (pasinaudojant autolizingu), suteikiama paskola gali siekti 100 proc. perkamos transporto priemonės kainos. Automobilio įvertinimas šioje bendrovėje yra nemokamas. Autolizingo suma gali svyruoti nuo 500 iki 12 000 EUR. Paskola automobiliui gali būti suteikta nuo 3 iki 60 mėn. laikotarpiui. Perkant automobilį iki 7 000 EUR vertės, nėra privalomas KASKO draudimas. Taip pat nereikalaujamas pradinis įnašas ir neribojamas transporto priemonės amžius.

Kreipiantis dėl paskolos be užstato, paskolos suma gali būti nuo 150 iki 400 EUR, 2-18 mėn. laikotarpiui. Tuo tarpu, jei norima gauti paskolą su užstatu, t.y. įkeičiant savo transporto priemonę, suteikiama paskola gali būti iki 110 proc. jos vertės. Kaip ir autolizingo paslaugų atveju, automobilio įvertinimas yra nemokamas. Galima skolintis nuo 500 iki 15 000 EUR, 5 metų terminui. Perregistravus įkeičiamą transporto priemonę, pinigai vartotojo banko sąskaitą pasiekia tą pačią dieną. Taip pat vartotojui nereikia apdrausti savo gyvybės.

Kadangi „Paskola23“ bendrovėje yra siūlomos labai lanksčios paskolos, jos pakankamai dažnai tampa vartotojų, kurie turi transporto priemonę ir jos pagalba nori gauti paskolą, arba neturi transporto priemonės ir nori gauti paskolą jai įsigyti, pasirinkimu.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: