Mokyklų atidarymas: bus pasamdyta daugiau kaip 1000 mokytojų

2020-07-28 23:16:50
Mokyklų atidarymas: bus pasamdyta daugiau kaip 1000 mokytojų

AirijaOnline.lt

Airijoje bus pasamdyta daugiau nei 1000 naujų mokytojų, kas padės sumažinti klasių dydžius. Tai dalis Vyriausybės 375 mln. Eur plano, pagal kurį rugpjūčio pabaigoje bus atidaromos šalies mokyklos.

Kaip rašoma breakingnews.ie, po pirmadieninio susitikimo apie tai pranešė Airijos ministras pirmininkas Michael Martin. Jis pabrėžė, kad tai beprecendentis iššūkis ir pridūrė, kad niekas nepakeis mokyklų – virtualus mokymas nėra pakankamai efektyvus ir geras.

Apibendrindamas mokyklų atidarymo planą, M. Martin teigė, kad bus imamasi plataus spektro priemonių ir tam bus naudojami dideli ištekliai. „Papildomas personalas, papildomas finansavimas, aiškios gairės ir taisyklės padės kiekvienai mokyklai prisitaikyti iš naujo ir pradėti veiklą jau kito mėnesio pabaigoje“, - kalbėjo ministras pirmininkas.

Švietimo ministrė Norma Foley pridėjo, kad bus aiškūs reikalavimai, kaip atrodys šalies mokyklų gyvenimas pasaulyje, kuriame egzistuoja Covid-19 virusas. „Vyriausybės daug dirbo kuriant prasmingus, praktiškus ir realistinius planus mokykloms“, - pridėjo N. Foley.

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: