Pasaulio lietuvių mokykla jungia 200 lietuvių vaikų visame pasaulyje 3

2021-09-13 22:02:22
Pasaulio lietuvių mokykla jungia 200 lietuvių vaikų visame pasaulyje

Ar įsivaizduojate, kaip gali susitikti lietuviai, gyvenantys nuo Meksikos iki Australijos? O kaip kartu gali mokytis įvairių mokomųjų dalykų ir tuo pat metu stiprinti patriotiškumo ir bendrystės jausmą? Tokią galimybę turi visi lietuviai, gyvenantys bet kurioje pasaulio pusėje – jie gali prisijungti prie „Pasaulio lietuvių mokyklos“, kurios pagrindinis tikslas – sukurti saugią nuotolinę erdvę, kurioje kiekvienas galėtų mokytis lietuviškai ir realizuoti save kaip asmenybę įvairiose edukacinėse pamokose bei susirasti draugų ir bendraminčių visame pasaulyje.

Pasaulio lietuvių mokykla yra skirta bendravimui, ugdymui ir lietuvybės bei tautiškumo vertybių išsaugojimui. Šioje mokykloje mokytis turi galimybę ne tik vaikai, tačiau ir suaugę, kurie, gyvendami svetur, siekia nepamiršti gimtosios kalbos, lietuviškų tradicijų ir neišeidami iš namų susirasti bendraminčių visame pasaulyje, nepaisant to, jog juos gali skirti tūkstančiai kilometrų. „Gyvendamos svetur nuolat mąstėme, ką mums reiškia Lietuva, lietuvybė ir apskritai, kas yra tautinė savimonė. Šios mintys niekuomet mūsų neapleisdavo , o keliaujant ir sutikant daugybę lietuvių skirtingose pasaulio šalyje nusprendėme, jog turi atsirasti bendruomenė, kurioje būtų galimybė mokantis nepamiršti savo gimtosios kalbos ir ugdyti tautiškumą, nesvarbu, kur bebūtume. Šių idėjų vedamos prieš metus įkūrėme „Pasaulio lietuvių mokyklą“ , kurioje šiuo metu mokinasi 200 lietuvių“ – apie mokyklą pasakoja jos įkūrėjos Akvilė ir Urtė.

Mokykloje dirba patyrę mokytojai, turintys darbo patirties su įvairaus amžiaus asmenimis tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Šiuo metu dirba 9 pedagogai, kurie pamokų metu stengiasi, jog mokiniai neužmirštų ir puoselėtų savo gimtąją kalbą, žinotų jos istoriją, įgytų programavimo pagrindus, palaikytų anglų kalbos žinias. Taip pat yra organizuojama ankstyvojo ugdymo programa „Augu drąsiai“ skirta vaikams nuo 4 mėnesių iki 3 metų bei jų tėveliams. Ši programa padeda vaikams, augantiems dvikalbėse šeimose, įsisavinti abi kalbas: trumpais žaidimais, dainelėmis, laisvu muzikos klausymu, vaidinimais bei sensorinėmis užduotimis, kurios lengvai randamos kiekvienuose namuose.

Pasaulio lietuvių mokykla padeda augti, ugdyti vertybes, puoselėja lietuvybę ir skatina lietuvius, gyvenančius svetur, kurti bendruomenę, kurioje kiekvienas atrastų bendraminčių turinčių bendrą tikslą – puoselėti lietuvybę, tradicijas ir gimtąją kalbą.

Mokykla kviečia registruotis naujiems mokslo metams. Pamokos prasidės jau rugsėjo 2 dieną. Daugiau informacijos galite rasti www.palimo.lt arba susisiekus elektroniniu paštu info@palimo.lt

Komentarai
  • sarah
  • 2023-03-04 11:51:03
https://www.dozepharmacy.com/product/nizonide-500mg-tablet-nitazoxanide/
  • teryrthomson
  • 2022-08-27 10:18:19
vidalista 80 mg - FDA Approved Erectile Dysfunction Treatment .Vidalista 80 mg tab is handy in each on line counters and scientific shops however may additionally rely on inventory levels. However, the gain of shopping for on line is that you have many on line web sites to pick from.Vidalista 80 mg tab is reachable in each on-line counters and scientific shops however may also rely on inventory levels. https://www.beemedz.com/vidalista-80-mg/
Rašyti komentarą

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: