Per karantiną Airijoje 20% padaugėjo vartojančių alkoholį 1

2020-05-10 13:04:47
Per karantiną Airijoje 20% padaugėjo vartojančių alkoholį

AirijaOnline.lt

Central Statistics Office (CSO) balandžio mėnesio ataskaita atskleidė, kad karantino laikotarpiu Airijoje dėl Covid-19 21 proc. daugiau vyrų pradėjo vartoti alkoholį, atitinkamai moterų – 23 proc. daugiau. Tyrime apie pasikeitusius gyventojų įpročius karantino metu dalyvavo 1362 žmonės.

Kaip rašoma breakingnews.ie, rūkymo ir nesveiko maisto suvartojimas taip pat šoktelėjo. Tabako vartojimas karantino periodu išaugo 30,5 proc. Nesveiko maisto suvartojimas moterų tarpe paaugo net 54 proc., o vyrų – 37 proc. Teigiama, kad išaugusį alkoholio suvartojimą labiausiai lemia vienatvė ir nerimas.

CSO taip pat nurodoma, kad daugiau nei pusė vyresnių nei 70 metų žmonių prasidėjus karantinui mankštinasi mažiau nei iki tol.

Komentarai
  • Diana Bend
  • 2020-05-19 03:26:40
Jei susiduriate su kokiais nors gyvenimo sunkumais ir norite ilgalaikio sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. Jis yra galingas rašytojas „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com. Mano vyras planavo išsiskirti iš manęs, sakydamas, kad jis pavargo nuo mūsų sąjungos, aš buvau nustebęs, nes staiga tai įvyko staiga ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, paklausiau jo apie tai. , jis labai supyko ir pasakė, kad būtent todėl nori, kad mes skyrybų, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau dr. Ajayi rašybos atstovės kontaktą, moteris paaiškino, kas jai gali pastoti ir susilaukti savo vaiko su žolinis vaistas po 9 santuokos metų, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su savo vyru, jis man pasakė, kad mano vyru yra manipuliuojama tamsiomis jėgomis, jis man liepė padaryti keletą dalykų ir atlikti man prabilimą po septynerių Praėjus kelioms dienoms, kai mano vyras atėjo namo ir suplėšė skyrybų popierių, dabar laimingai gyvename visų dėka Dr. Ajayi. Nebijokite dėl savo problemos kreiptis pagalbos ir ją išspręsti.
Rašyti komentarą
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: