RENGIAMA KONSULINĖ MISIJA Į KORKĄ (AIRIJA)

2019-07-10 09:11:04
RENGIAMA KONSULINĖ MISIJA Į KORKĄ (AIRIJA)

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. rugpjūčio 11 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.

Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turi galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo, kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos viešbučio „Jurys Inn Cork“ patalpose (adresas Anderson's Quay, Centre, Cork).

Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos Korke metu kviečiame registruotis iš anksto el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt arba tel. +353-12035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos). Registracija vykdoma iki š. m. rugpjūčio 4 d.

Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą dėl kurios kreipiatės. Su užsiregistravusiais asmenimis ambasada susisieks asmeniškai el. paštu ir suderins tikslų vizito laiką.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje  https://ie.mfa.lt/.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: