Rengiama konsulinė misija į monaganą, Airija

2019-10-29 13:46:39
Rengiama konsulinė misija į monaganą, Airija

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 7 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Monaganą.

Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turi galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso, asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo, kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos viešbučio „Hillgrove“ patalpose (adresas Old Armagh Road, Co. Monaghan, H18 RK15).

Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos metu būtina iš anksto užsiregistruoti el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt . Registruojantis reikia nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Su užsiregistravusiais asmenimis ambasada susisieks asmeniškai el. paštu ir suderins tikslų vizito laiką.

Registracija vykdoma iki š. m. gruodžio 1 d.

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos ambasados Airijoje internetinėje svetainėje  https://ie.mfa.lt/.

Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kuriuose yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: