Tikėtina, kad pasibaigus krizei, Airijoje padaugės skyrybų 1

2020-04-14 21:24:31
Tikėtina, kad pasibaigus krizei, Airijoje padaugės skyrybų

AirijaOnline.lt

Teisininkų įmonės visoje šalyje tikisi, kad pasibaigus esamai situacijai, padaugės norinčių išsiskirti porų, rašoma breakingnews.ie.

Skyrybų advokatai jau pastebėjo, kad padaugėjo apsilankymų skaičius jų tinklalapiuose, taip pat jie sulaukia skambučių bei el. laiškų su užklausomis. Panašus užklausų padidėjimas buvo fiksuotas ir per 2008 metų krizę.

Teigiama, kad įtampa ir suvaržymai, taip pat finansiniai sunkumai gali tik pagreitinti jau ir taip skyrybų link artėjusių porų apsisprendimus. Tikėtina, kad pasibaigus šiam periodui, padaugės norinčių nutraukti savo santuoką, kas būna būdinga ir praėjus gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms.

Komentarai
  • Diana Bend
  • 2020-05-19 03:27:08
Jei susiduriate su kokiais nors gyvenimo sunkumais ir norite ilgalaikio sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. Jis yra galingas rašytojas „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com. Mano vyras planavo išsiskirti iš manęs, sakydamas, kad jis pavargo nuo mūsų sąjungos, aš buvau nustebęs, nes staiga tai įvyko staiga ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, paklausiau jo apie tai. , jis labai supyko ir pasakė, kad būtent todėl nori, kad mes skyrybų, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau dr. Ajayi rašybos atstovės kontaktą, moteris paaiškino, kas jai gali pastoti ir susilaukti savo vaiko su žolinis vaistas po 9 santuokos metų, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su savo vyru, jis man pasakė, kad mano vyru yra manipuliuojama tamsiomis jėgomis, jis man liepė padaryti keletą dalykų ir atlikti man prabilimą po septynerių Praėjus kelioms dienoms, kai mano vyras atėjo namo ir suplėšė skyrybų popierių, dabar laimingai gyvename visų dėka Dr. Ajayi. Nebijokite dėl savo problemos kreiptis pagalbos ir ją išspręsti.
Rašyti komentarą

Skaitomiausios naujienos

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: