Vyriausybė prašo uždaryti visus barus iki kovo 29 d.

2020-03-15 20:08:08
Vyriausybė prašo uždaryti visus barus iki kovo 29 d.

AirijaOnline.lt

Nuo sekmadienio vakaro reikalaujauma užsidaryti visiems Airijos barams, įskaitant ir viešbučių barus siekiant suvaldyti Covid-19 virusą. Draudimas galiotų iki kovo 29 d. Toks sprendimas priimtas po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė filmuotos pastarųjų poros dienų medžiagos, kuriose – šimtai žmonių įvairiuose baruose.

Kaip rašoma rte.ie, žmonėms rekomenduojama riboti ir vakarėlius namuose.

Šiuo metu šalyje užfiksuoti 129 užsikrėtimai koronavirusu, du atvejai – mirtini. Šiaurės Airijoje – 45 užsikrėtimai. 80 proc. - lengvi ir vidutinio sunkumo atvejai, 14 proc. - sunkūs susirgimai, o 6 proc. - kritiniai.

Informuojama, kad didžiausia rizika užsikrėsti yra tada, kai 15 minučių ar daugiau yra būnama 1-2 metrų atstumu nuo užsikrėtusio žmogaus.

Ketvirtadienį Airijoje jau paskelbta, kad šalyje bus uždarytos mokyklos, koledžai ir darželiai. Taip pat turi būti sustabdyti visi renginiai, kuriuose dalyvauja 100 ar daugiau žmonių.

Be to, prašoma visų, kurie šį savaitgalį buvo išėję į viešas vietas, vengti kontakto su vyresnio amžiaus žmonėmis ar tais, kurie yra rizikos grupėse.

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: