Vyriausybė pristatys atsitiktinius testavimus oro uostuose

2020-08-02 20:00:47
Vyriausybė pristatys atsitiktinius testavimus oro uostuose

AirijaOnline.lt

Airijos Sveikatos apsaugos ministras Stephen Donnelly informavo, kad Vyriausybė pristatys atsitiktinius testavimus nuo Covid-19 šalies oro uostuose. Kaip rašoma rte.ie, padėtis visame pasaulyje dėl koronaviruso tampa ir vėl nestabli, tad reikia imtis atitinkamų priemonių.

S. Donnelly teigimu, įvedamas atsitiktinis testavimas oro uostuose ir didinamas dėmesys visų sveikatos būklei stebėti. „Svarstomi ir kiti būdai, kitos prevencinės priemonės, tokios kaip, pavyzdžiui, nebūtinų kelionių ribojimas“, - kalbėjo Airijos Sveikatos ministras.

Jis pridūrė, kad tarptautinė padėtis koronaviruso atžvilgiu tampa ir vėl nestabili, o viruso atvejų skaičius Airijoje – auga, tad Vyriausybė imasi atsargumo priemonių.

Per pastarąsias tris dienas šalyje fiksuoti 168 nauji viruso atvejai, palyginimui su trimis dienomis prieš tai – buvo 65 atvejai.

S. Donnely pridūrė, kad dar bus svarstoma dėl priimto sprendimo visas kavines atidaryti rugpjūčio 10 dieną, kadangi kitų šalių patirtis parodė, jog barų, kavinių atidarymas, viruso atvejų skaičių tik išaugino.

Visgi, Sveikatos ministras pasidžiaugė bent tuo, kad ligoninėse gydomų žmonių skaičius – ženkliai sumažėjęs.

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: