Internetu naudojasi 51 proc. Lietuvos gyventojų

2008-10-14
Internetu naudojasi 51 proc. Lietuvos gyventojų 51 proc. 15 – 74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų naudojasi internetu. Interneto vartotojai daugiausiai susiduria su tokiomis problemomis kaip: kompiuterių virusai (52 proc. visų besinaudojančių internetu) ir nepageidaujami laiškai (41 proc.), o 36 proc. (naudojęsi internetu per pastaruosius 6 mėn.) teigė, kad niekada nesusidūrė su saugumo problemomis.

"Happyendless" laimėjo geriausios Baltijos šalių grupės apdovanojimą

2008-10-14
"Happyendless" laimėjo geriausios Baltijos šalių grupės apdovanojimą Praėjusiais metais geriausia Baltijos šalių atlikėja (MTV EMA „Best Baltic Act“ kategorija) buvo išrinkta Jurga. Šiais metais, visa galva aplenkę favorite laikytą estę Kerli, išsvajotąją MTV statulėlę gauna daugiausiai balsų iš Baltijos šalių klausytojų sulaukę lietuviai „Happyendless“. Pakeitus prizų įteikimo tvarką, garsioji MTV statulėlė buvo atvežta į Lietuvą ir šiandien, spalio 14 d., uždaro vakaro metu bus įteikta „Happyendless“. Spalio 20d. „Sony Ericsson“ telefonuose pasirodys debiutinis grupės albumas „Room for mistakes“.

Liz Hurley suknelė išrinkta geriausiu visų laikų raudonojo kilimo apdaru

2008-10-14
Liz Hurley suknelė išrinkta geriausiu visų laikų raudonojo kilimo apdaru Liz Hurley „Versace“ suknelę su žiogeliais dėvėjo filmo „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ premjeroje, kuriame vaidino jos tuometinis partneris, Hugh Grantas. Juoda suknelė su įspūdingo dydžio iškirpte pagreitino aktorės išgarsėjimą 1994 metais. Liz drąsus apdaras nurungė legendinės aktorės Audry Hepburn baltą „Givenchy“ suknelę, kuri liko antroje vietoje. Apklausą atlikusios parduotuvės „Debenhams“ atstovė spaudai teigė: „Liz Hurley suknelė su žiogeliais yra viena įžymiausių juodų suknelių, pasirodžiusių ant raudono kilimo.

Lietuvos svetainę kasdien aplanko apie 14,5 tūkst. žmonių

2008-10-14
Lietuvos svetainę kasdien aplanko apie 14,5 tūkst. žmonių Neseniai atidarytus Lietuvos interneto vartus lietuva.lt jau aplankė interneto naudotojai iš devyniasdešimties šalių. Daugiausia domisi gyventojai iš kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos bei didžiųjų Europos valstybių – Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, taip pat tų šalių, kuriose gyvena daug mūsų tautiečių – Didžiosios Britanijos, JAV, Airijos.

Johnny Deppas išrinktas seksualiausiu pasaulyje vyru

2008-10-14
Johnny Deppas išrinktas seksualiausiu pasaulyje vyru Anglijos „Cosmopolitan“ žurnalo skaitytojos išrinko Johnny Deppą seksualiausiu pasaulyje vyru. Deppas nurungė George‘ą Clooney, išsikovojusį antrą vietą, ir Jake‘ą Gyllenhaalą, kuris liko trečias. „George‘as Clooney ir Johnny Deppas su amžiumi tik gražėja“, — teigė „Cosmopolitan“ atstovė Lizzi Hosking. Apklausos rezultatai rodo, kad vyresni vyrai — paklausesni. Tik keturios Top dešimtuko žvaigždės nepasiekusios trisdešimties.

Siaurusevičiui skirtas griežtas papeikimas

2008-10-14
Siaurusevičiui skirtas griežtas papeikimas Antradienį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) taryba LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus klausimą aptarė už uždarų durų. Po beveik trijų valandų uždaro posėdžio, slaptu balsavimu A. Siaurusevičiui buvo skirtas griežtas papeikimas: už nepasitikėjimą direktoriumi balsavo trys nariai, prieš – šeši, o vienas biuletenis buvo sugadintas.

Agnė Jagelavičiūtė: jei dar rengčiausi raudonai, aplinkiniai išprotėtų

2008-10-14
Agnė Jagelavičiūtė: jei dar rengčiausi raudonai, aplinkiniai išprotėtų Praėjusį antradienį  Agnė Jagelavičiūtė drabužių parduotuvėje „Tinka“ įtikinėjo, kad stilingai galima atrodyti ir su pigiais drabužiais. „Manau, kad pirkti palaidinę už 2 000 litų nėra gero tono ženklas“, – kalbėjo parduotuvės, siūlančios XS kainas už visų dydžių drabužius, pristatyme Agnė. „Pati visuomet perku pigius drabužius. Nors, žinoma, jei leistų galimybės, neatsisakyčiau ir Prados drabužių“, – šypsojosi buvusi laidų vedėja.

Laisva ir Gintarė: nuogas kūnas - bilietas į sėkmę?

2008-10-14
Laisva ir Gintarė: nuogas kūnas - bilietas į sėkmę? Jau dalyvaudamos LNK muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“ Laisva ir Gintarė nevengė pikantiškų vaizdų bei kalbų: matavo viena kitos krūtinę, guodėsi, kad krūtys nepakankamai didelės, dainavo apie „melagius, kurie pučia arabus“ ir t.t. Pasibaigus realybės šou ir sumažėjus koncertų skaičiui, vasarą merginos viename Lietuvos kurortų prekiavo žuvimi, o atėjus rudeniui visiems pareiškė, kad šturmuos didžiąją sceną naujomis dainomis ir intriguojančiu įvaizdžiu.

"Žalgiris" išgelbėtas! Valdyba atsistatydino

2008-10-14
"Žalgiris" išgelbėtas! Valdyba atsistatydino Kauno „Žalgirio“ laikinoji krizė artėja prie pabaigos. Keli bankai leido „Kauno energijai“ paskolinti laikinosios sostinės klubui reikiamą sumą. „Kauno energija“ pasiskolins 2,5 milijono litų iš „DnB Vilniaus“ banko ir perves juos į Lietuvos čempionų sąskaitą. Pinigai komandos sąskaitoje turėtų atsidurti jau šiandien. Išsprendus finansines ekipos problemas, atsistatydino klubo valdyba. Ekipos viceprezidentas Gediminas Navikauskas dėl klube susidariusios padėties prisiėmė atsakomybę ir pasitraukė iš užimamų pareigų.

Airiai vėl nelegaliai plūsta į Ameriką?

2008-10-14
Airiai vėl nelegaliai plūsta į Ameriką? Lietuviams geresnio gyvenimo vykstant ieškoti į Airiją, šios šalies gyventojai atrodo pustosi padus ir keliasi už Atlanto. Jei tikėtume JAV gyvenančio ir Migracijos reformos siekiančio airių kilmės lobisto Niallo O'Dowdo teigimu, pastaruoju metu iš Airijos į Jungtines Amerikos Valstijas atvyksta daugybė leidimo šioje šalyje pasilikti ilgesnį laiką neturinčių airių.
SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: