„El. prekybos pradžia“ – internetinės prekybos kursai 04.12, 04.15

Paskelbta 2021-03-29 17:32
Padidinti „El. prekybos pradžia“ – internetinės prekybos kursai 04.12, 04.15
  • „El. prekybos pradžia“ – internetinės prekybos kursai 04.12, 04.15
Jei prieš kurį laiką dalis verslininkų teigė, kad buvimas skaitmeninėje erdvėje yra mados dalykas, šiai dienai, pasaulį užklupus pandemijai, dauguma jų kardinaliai pakeitė savo nuomonę. Ekspertai prognozuoja, kad verslai, kurie atsisako keltis į internetą, bėgant laikui tiesiog žlugs. Mažos „boutique“ tipo parduotuvėlės, salonai, kepyklėlės ir daugelis kitų verslų masiškai keliasi į internetą, užsiima el.prekyba, siūlydami vartotojams savo produktus bei paslaugas.
Nuo ko pradėti kurti el. prekybos verslą? Kaip susikurti el. parduotuvę nuo nulio? Kokių klaidų vengti? Į kokius momentus privaloma atkreipti didžiausią dėmesį? Kokie iššūkiai manęs laukia? Kur ieškoti tiekėjų ir kaip saugiai įsigyti prekių? Kokį verslo modelį pasirinkti? Kur ieškoti pelningos nišos? Kaip kurti prekės ženklą?
Internetinės prekybos kursai „El. prekybos pradžia“ – tai praktiniai dviejų modulių (25 pamokų, 6 akad. val. trukmės) kruopščiai parengti nuotoliniai mokymai, skirti visiems, norintiems pradėti el. prekybos verslą. Šie mokymai padės greitai pasiruošti el. prekybos startui ar suteikti postūmį turimam internetiniam verslui.
Vietovė: Dublin

Kontaktai

Susisiekite su skelbimo autoriumi

SOLVIT - pagalba užsienio Lietuviams NEMOKAMAI!

Mes FaceBook'e: